Kasulikud viited Indias reisimiseks

Mootorrattapäevikud Indiast 03.02.2019

Timm Rannu pajatab motomatkadest ja reisipäevikutest Indiast. Usutleja rollis on Ivo Tšetõrkin. Kuula Reispassi saadet Raadio 2-s siit.

Kahel rattal Filipiinidel ja Indias 28.05.2023

Timm Rannu peab Filipiinidel "väikest", 15 töötajaga IT-ettevõtet. Seetõttu veedab ta igal aastal mitu kuud Boholi saarel. Kuid saates räägime Timmi mootorrattarännakutest mööda Filipiine ning ka Indiat, mis jääb Filipiinidele sõites miskipärast alati nö. "tee peale".

Taaskord kondame mööda kõrvalteid ja külatänavaid - ning Timm jagab ka mitu praktilist nõuannet kõigile, kes sooviksid kunagi Kagu-Aasiat kahel rattal avastada, olgu siis renditud või ostetud mootorrattaga. Saatejuht on Ivo Tšetõrkin. Kuula Reispassi saadet Raadio 2-s siit.

Royal Ennfieldiga Indias 15.10.2017

Riina Just ja Allan Pops räägivad mitmetest reisidest India teedel. Kuula Reispassi saadet siit ja vaata lähemalt nende tegemistest siit

Indovõrrid Indias jaanuaris 2019

Janno Pallotedder ja Sander Hiire on teinud mitmeid motikareise Aasias ja nüüd ka Lõuna-Indias jaanuaris 2019. Vaata nende reisi ülevaadet Facebookis.

Couch Surfing India grupp

Kui hotellides ööbimine ei kliki, siis abiks on Facebooki kogukond ja India kaart, kus on huvitavad alternatiivsed majutused, isegi väärt telkimispaigad mägedes ja ookeani ääres. Vaata lähemalt Facebooki Couch Surfingu gruppi siit. Vaata kaarti siit ja vali täpsemalt, mida otsid.

Hetkel kaardil valitud linnad, kus saab mootorrattast rentida

Mootorratta rent Lõuna-Indias

Tegelikult saad rentida Kodaikanalis või Munnaris Royal Enfield mootorrattast. Vaata lähemalt siit.